Abus | 64TI/30HB60 titalium hangslot zilver
5 op voorraad
EAN: 4003318563881 Artikelnummer: 1024489 Categorieën: , Tag: Merk:
Beschrijving
Of het nu gaat om deuren of poorten, kasten of lockers, gereedschapskisten of kelders:
Specificaties:
Kleur: zilver
Materiaal: aluminium
Type slot: hangslot
Sluiting: sleutel
Specificaties afmetingen:
Breedte kast: 30 mm
Breedte beugel: 16 mm
Beugel hoogte: 60 mm
Diameter beugel: 5 mm
Totale hoogte: 93 mm
Dikte kast: 13 mm
Gewicht: 66 gram
Aanvullende informatie
Kleur
Zilver
Materiaal
Aluminium
Voedingstype
Geen voedingstype
Sluiting slot
Sleutels
Type slot
Hangslot
Dikte fietsslot
13 mm